هیچ وقت لاغر نمی‌شی!

در جامعه‌ای زندگی‌ می‌کنیم که سود تجاری هدف اول اغلب صنایع و کسب و کارهاست و این هدف از تجارت‌های وابسته به ورزش، تغذیه و سلامت نیز جدا نیست. از گن‌های لاغری گرفته تا قرص‌های خوراکی، کرم‌های موضعی، چربی سوزهای قوی، مکمل‌های بدنسازی، دستگاه‌های غیر استاندارد خانگی، عمل‌های جراحی و حتی داروهای استروئیدی و هورمونی. تنها به یک دلیل؛ وجود بازار متقاضی.

محصولات لاغری

فارق از نتیجه ی بدست آمده، از دید شرکت‌ها همه چیز مرتب است ولی از دید مصرف کننده ...! در مرحله‌ی اول کسی که قصد لاغری داشته باشد با تعدد انتخاب‌ها رو به روست: چگونه لاغر شوم؟ کدام راه را انتخاب کنم ؟ قرص ؟ گن ؟ ورزش ؟ رژیم ؟ عمل لیپوساکشن ؟

تجربه‌های ناموفق

راه حل های ممکن

راه حل ممکن اول:

یافتن مسیر درست به عظمی راسخ نیاز دارد تا با تلاش شخصی، اراده، مطالعه و تحقیق بتوانید درست را از غلط تشخیص دهید و‌ شروع به حرکت کنید. نکته قابل توجه و البته دشوار در این راه، خارج نشدن از مسیر درست است، سخت است اما با تلاش، امکان پذیرخواهد بود.

راه حل ممکن دوم:

استفاده از تجارب افرادی که به موفقیت رسیده‌اند. از تجربیات کسانی استفاده کنید که توانسته‌اند مسیر خوش اندامی را باسلامت طی کنند و دچار عوارض یا بازگشت نشده اند. درست است که مسیر درست برای هر شخص متفاوت است، اما رفتین مسیر ایشان بهتر از رفتن راه مطلقاً غلط است.

راه حل ممکن سوم:

کمک گرفتن از افراد متخصص این حوزه است. می‌دانیم که در میان ایشان، افراد به ظاهر متخصص زیاد وجود دارند اما استفاده از نظرات پزشکان متخصص، مشاوران تغذیه یا مربی‌های ورزشی به منزله‌ی نشان دادن راه توسط یک کاربلد به شماست.

راه حل پیشنهادی

به عقیده‌ی ما اصول لاغری نه تنها پیچیده نیستند بلکه ساده و بسیار قابل درک است. تنها دلیل‌ گمراهی افراد وجود انتخاب‌های متعدد، غیر ضروری و گاهاً پر عوارض است .


به عبارت دیگر لاغر شدن به همان سادگی است که فکرش را هم نمی‌کنید!

logo

هدف ما در آکادمی بالانس، آموزش و ارتقا سطح دانش در حوزه سلامت و تناسب اندام است. به نحوی که شرکت‌کنندگان در پایان دوره‌ها بتوانند سبک سالم زیستن را یاد بگیرند.